Důvěra
5. 6. 2024

Důvěra sama o sobě je velmi křehká. Pro mě osobně je to důležité téma a v mém oboru je důvěra navíc základním stavebním kamenem všeho.
Důvěřovat svému mediátorovi, terapeutovi, svému mentorovi je věc, kterou klient musí cítí jako samozřejmost, jako něco, o čem nemusí a nechce přemýšlet. Očekává jistotu, kterou nemá nikde jinde. Ano, pro někoho je moje kancelář vlastně jediné bezpečné místo.

Pro mne je základní premisou to, že mám důvěru ve své znalosti a zkušenosti, že jsem schopna poskytnout profesionální servis, pomoci člověku přicházejícímu se svým problémem. A jak je to s mojí důvěrou vůči klientovi? O jakou důvěru usiluji?

No, důvěru v to, že:
➡️ se klient chová poctivě hlavně sám k sobě
➡️ je klient připravený sám se sebou něco udělat. Toto je složité, často během terapie klient vidí sama sebe v novém, jiném světle. A věřte, že otevřený, neupravený, neretušovaný pohled sama na sebe není pro každého.
➡️ klient má základní návyk úcty a respektu ke společné práci
➡️ klient je nezaujatý, je otevřený a přístupný změnám

Důvěra je jednoznačně důležitá pro obě strany. Jedině s oboustrannou důvěrou můžeme najít správnou společnou cestu k úspěšnému cíli, čímž je nalezení receptu na klientovy otázky.

PhDr. Milana Čížek Hrubá
PhDr. Milana Čížek Hrubá

Autorka blogu, terapeutka a koučka

Rezonuje ve vás toto téma? Chcete si o něm promluvit? Jsem tady pro vás, řekněte si o konzultaci a nebo se podívejte na mé služby.

» MÁM ZÁJEM O KONZULTACI «

Jste připraveni začít měnit svůj život k lepšímu?

Využijte písemnou konzultaci zdarma a zjistěte, co pro vás mohu udělat. Dozvíte se vše, co vás zajímá ohledně naší případné spolupráce. Úvodní konzultace může proběhnout také emailem nebo přes aplikaci Messenger či Whatsapp, podle toho, jaký způsob komunikace vám více vyhovuje.

+420 724 404 644

milana.cizek.hruba@gmail.com

Adresa:

Byznys centrum Agathis
Opletalova 55
Praha 1
110 00

2 + 12 =

Jak se k nám dostanete?

Metro:
• Hlavní nádraží: trasa C
• Masarykovo nádraží: trasa B
• Václavské náměstí: trasa A

Tramvaj:
• zastávka Hlavní nádraží: 5, 9, 15, 26
• zastávka Masarykovo nádraží: metro + tram. 3, 6, 14, 15, 24, 26

Automobil:
snadné parkování v nejbližším okolí, přímý nájezd na magistrálu

Online rezervační kalendář

Rezervujte si termín online, vyčkete na potvrzení a je to! V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

Newsletter