Osobní rozvoj

PhDr. Milana Čížek Hrubá

Profesní růst & osobní rozvoj

Během svého pracovního života se setkáváte se spoustou nových situací a s některými si možná nevíte rady. Potřebujete zlepšit sebeprezentaci, nastavit si profesní cíle nebo najít cestu jak své cíle splnit? Máte problém s motivací nebo tlakem na výkon? Chcete se důkladně připravit na pracovní pohovor, rádi byste identifikovali své talenty a našli cestu k jejich rozvoji nebo Vás čeká pracovní hodnocení, ze kterého máte obavy? Máte nějakou dalších podobnou situaci, kterou musíte řešit? Jsem připravena Vám s nimi pomoct.

Osobní rozvoj v profesní & soukromé sféře

Co lze s pomocí osobního rozvoje řešit?

  • odstranění bariér
  • ujasnění si cílů, které chci dosáhnout
  • rozvoj potenciálu
  • hledání vhodného způsobu dosažení cíle
  • změna postojů a přístupů
  • hledání zdravé rovnováhy mezi osobním a pracovním životem
  • a další (nejste si jisti, zda vám dokáži pomoci právě s vaším problémem? Použijte formulář pro úvodní konzultaci zdarma).
Jak si objednat koučing?

V online rezervačním kalendáři

Rezervujte si termín online, vyčkete na potvrzení a je to! V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

Telefonicky

Termín si můžete samozřejmě rezervovat i telefonicky na čísle 724 404 644. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

E-mailem

Pro rezervace termínu lze využít také e-mail milana.cizek.hruba@gmail.com. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

PhDr. Milana Čížek Hrubá

Informace pro váš klid a pohodlí

Sezení probíhají online i osobně

Domluvíme spolu všechny potřebné detaily případné spolupráce. Jsem připravena přijet za Vámi nebo se sejít na neutrální půdě. Možné jsou také sezení online.

Mám potřebné vzdělání a certifikace

Vystudovala jsem Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, absolutorium – obecná psychologie, sociologie, sociální psychologie, andragogika, organizace a řízení. Více o mně.

Vše, co mi řeknete, je důvěrné

Při své práci mediátora se řídím etickým kodexem AMCR. Ve všech nabízených službách zaručuji zachovávat důvěrnost sdělovaných informací, respektuji profesionální tajemství a ochraňuji soukromí jedince.

Jste připraveni začít měnit svůj život k lepšímu?

Využijte písemnou konzultaci zdarma a zjistěte, co pro vás mohu udělat. Dozvíte se vše, co vás zajímá ohledně naší případné spolupráce. Úvodní konzultace může proběhnout také emailem nebo přes aplikaci Messenger či Whatsapp, podle toho, jaký způsob komunikace vám více vyhovuje.