Mediace

PhDr. Milana Čížek Hrubá:

Kvalifikovaný mediátor

Pomoc mediátora

Mediace je příležitost k nalezení řešení konfliktů. Výhodou tohoto způsobu je naprostá dobrovolnost zúčastněných stran, které mají silnou motivaci vzniklou situaci vyřešit. Hlavním přínosem je především to, že právě zúčastněné strany plně zodpovídají za výsledek a konečnou podobu řešení. Jako mediátor nejsem ten, kdo hodnotí a posuzuje, ani ten, kdo uděluje rady. Svým neutrálním přístupem pomáhám zúčastněným stranám nahlédnout na problém jinak a umožňuji jim definovat jejich potřeby a těžkosti v dané situaci.

Jako mediátor budu Vaším průvodcem na cestě hledání vhodné formy komunikace a vzájemného dorozumívání. Pomohu Vám při hledání způsobů jak věci uspořádat jinak a jak dál do budoucna. Mediaci jsem pro Vás připravena udělat například v případě rodinných záležitostech jako jsou majetkové spory, vypořádání dědictví, rodinné soužití a dále při řešení sousedských vztahů nebo pracovních sporů.

Jak si objednat mediaci?

V online rezervačním kalendáři

Rezervujte si termín online, vyčkete na potvrzení a je to! V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

Telefonicky

Termín si můžete samozřejmě rezervovat i telefonicky na čísle 724 404 644. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

E-mailem

Pro rezervace termínu lze využít také e-mail milana.cizek.hruba@gmail.com. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

Jste připraveni začít měnit svůj život k lepšímu?

Využijte písemnou konzultaci zdarma a zjistěte, co pro vás mohu udělat. Dozvíte se vše, co vás zajímá ohledně naší případné spolupráce. Úvodní konzultace může proběhnout také emailem nebo přes aplikaci Messenger či Whatsapp, podle toho, jaký způsob komunikace vám více vyhovuje.