Proč nemáme rádi změny?
10. 5. 2024

Nám lidem je přirozené lpět na tom, co nám nějak funguje, na co jsme si navykli, co známe. Ve svém okolí mám jen velmi málo lidí, kteří změnu plánovitě „vyhledávají“. A proč tomu tak je? Částečně v tom hraje roli věk, temperament, životní zkušenosti, naučená schémata chování atd. V určitém věku se nám prostě nedostává potřeby se za něčím hnát, dokazovat sobě i okolí, jak jsem dobří. Dochází nám „dech“ a osobní energií začínáme šetřit. Přemýšlíme, do čeho se nám vyplatí „investovat“ energii a svůj čas. Více o tom zde zanedlouho.

PhDr. Milana Čížek Hrubá
PhDr. Milana Čížek Hrubá

Autorka blogu, terapeutka a koučka

Rezonuje ve vás toto téma? Chcete si o něm promluvit? Jsem tady pro vás, řekněte si o konzultaci a nebo se podívejte na mé služby.

» MÁM ZÁJEM O KONZULTACI «

Další články

Důvěra

Důvěra

Důvěra sama o sobě je velmi křehká. Důvěřovat svému mediátorovi, terapeutovi je věc, kterou klient musí cítit jako samozřejmost, jako něco, o čem nemusí a nechce přemýšlet.

číst více

Jste připraveni začít měnit svůj život k lepšímu?

Využijte písemnou konzultaci zdarma a zjistěte, co pro vás mohu udělat. Dozvíte se vše, co vás zajímá ohledně naší případné spolupráce. Úvodní konzultace může proběhnout také emailem nebo přes aplikaci Messenger či Whatsapp, podle toho, jaký způsob komunikace vám více vyhovuje.

+420 724 404 644

milana.cizek.hruba@gmail.com

Adresa:

Byznys centrum Agathis
Opletalova 55
Praha 1
110 00

9 + 3 =

Jak se k nám dostanete?

Metro:
• Hlavní nádraží: trasa C
• Masarykovo nádraží: trasa B
• Václavské náměstí: trasa A

Tramvaj:
• zastávka Hlavní nádraží: 5, 9, 15, 26
• zastávka Masarykovo nádraží: metro + tram. 3, 6, 14, 15, 24, 26

Automobil:
snadné parkování v nejbližším okolí, přímý nájezd na magistrálu

Online rezervační kalendář

Rezervujte si termín online, vyčkete na potvrzení a je to! V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

Newsletter