Služby

„Pokud strávíte svůj čas stoupáním po žebříku úspěchů, ujistěte se, že ho máte opřený o správnou zeď.“ Stephen Dovez

S čím vám mohu pomoci?

Terapie

Nabízím Vám osobní rozhovory, které Vám umožní danou situaci rozebrat, strukturovat a nahlédnout na ni z jiného úhlu pohledu. Společně najdeme odpovědi na otázky, které vás tíží.

» ZOBRAZIT DETAILY «

Mediace

Mediátor svým neutrálním přístupem pomáhá zúčastněným stranám nahlédnout na problém jinak a umožňuje jim definovat jejich potřeby a těžkosti v dané situaci.

» ZOBRAZIT DETAILY «

Osobní rozvoj

Potřebujete zlepšit sebeprezentaci, nastavit si profesní cíle nebo najít cestu, jak své cíle splnit? Máte problém s motivací nebo tlakem na výkon? Pomohu vám jak s kariérními problémy, tak osobními.

» ZOBRAZIT DETAILY «

Sportovní psychologie

Jak mám podat maximální výkon, zlepšit soustředění nebo se vyrovnat s koncem sportovní kariéry? Pojďme spolu hledat a najít odpovědi.

» ZOBRAZIT DETAILY «

PhDr. Milana Čížek Hrubá

Informace pro váš klid a pohodlí

Sezení probíhají online i osobně

Domluvíme spolu všechny potřebné detaily případné spolupráce. Jsem připravena přijet za Vámi nebo se sejít na neutrální půdě. Možné jsou také sezení online.

Mám potřebné vzdělání a certifikace

Vystudovala jsem Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, absolutorium – obecná psychologie, sociologie, sociální psychologie, andragogika, organizace a řízení. Více o mně.

Vše, co mi řeknete, je důvěrné

Při své práci mediátora se řídím etickým kodexem AMCR. Ve všech nabízených službách zaručuji zachovávat důvěrnost sdělovaných informací, respektuji profesionální tajemství a ochraňuji soukromí jedince.

Jste připraveni začít měnit svůj život k lepšímu?

Využijte písemnou konzultaci zdarma a zjistěte, co pro vás mohu udělat. Dozvíte se vše, co vás zajímá ohledně naší případné spolupráce. Úvodní konzultace může proběhnout také emailem nebo přes aplikaci Messenger či Whatsapp, podle toho, jaký způsob komunikace vám více vyhovuje.