Sportovní psychologie

PhDr. Milana Čížek Hrubá

Mentální příprava ve sportu

Tlak všude kolem Vás. Tlak na výkon ve škole, tlak na sportovní výkon, momentální nesoulad v osobním životě, to vše může způsobovat výkyvy výkonů či jejich snížení, vést k pocitům vnitřní nespokojenosti nebo dokonce ke zraněním! Jsem bývalou gymnastkou a krasobruslařskou, všestranně sportovně zaměřeným člověkem, profesionálním koučem a terapeutem a výkonově orientovanou osobou a proto mám hluboké pochopení pro řadu stavů a pocitů sportovkyň a sportovců. Ptáte se sami sebe co dělám špatně, co se se mnou děje, jak mám zvládnout strach po úrazu, jak se mám vyrovnat se svým aktuálním neúspěchem, chci pokračovat ve sportovní kariéře, jak mám podat maximální výkon, jak mám zlepšit svou koncentraci, jak se mám vyrovnat s koncem své sportovní kariéry? Pojďme spolu hledat a najít odpovědi.

Psychologická příprava ve sportu

Co lze s pomocí psychické přípravy pro sportovce řešit?

  • nesoulad mezi osobním životem a sportovní kariérou
  • výkyvy či snížení výkonu
  • nastavit si cíle a úspěšně jich dosáhnout
  • nalezení motivace
  • vypořádání se s tlakem na sportovní výkon
  • pocit vnitřní nespokojenosti
  • strach po úrazu
  • jak se vyrovnat s koncem sportovní kariéry
  • a další (nejste si jisti, zda vám dokáži pomoci právě s vaším problémem? Použijte formulář pro úvodní konzultaci zdarma).
Jak si objednat poradenství pro sportovní kariéru

V online rezervačním kalendáři

Rezervujte si termín online, vyčkete na potvrzení a je to! V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

Telefonicky

Termín si můžete samozřejmě rezervovat i telefonicky na čísle 724 404 644. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

E-mailem

Pro rezervace termínu lze využít také e-mail milana.cizek.hruba@gmail.com. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

PhDr. Milana Čížek Hrubá

Informace pro váš klid a pohodlí

Sezení probíhají online i osobně

Domluvíme spolu všechny potřebné detaily případné spolupráce. Jsem připravena přijet za Vámi nebo se sejít na neutrální půdě. Možné jsou také sezení online.

Mám potřebné vzdělání a certifikace

Vystudovala jsem Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, absolutorium – obecná psychologie, sociologie, sociální psychologie, andragogika, organizace a řízení. Více o mně.

Vše, co mi řeknete, je důvěrné

Při své práci mediátora se řídím etickým kodexem AMCR. Ve všech nabízených službách zaručuji zachovávat důvěrnost sdělovaných informací, respektuji profesionální tajemství a ochraňuji soukromí jedince.

Jste připraveni začít měnit svůj život k lepšímu?

Využijte písemnou konzultaci zdarma a zjistěte, co pro vás mohu udělat. Dozvíte se vše, co vás zajímá ohledně naší případné spolupráce. Úvodní konzultace může proběhnout také emailem nebo přes aplikaci Messenger či Whatsapp, podle toho, jaký způsob komunikace vám více vyhovuje.