Terapie

“Když už nejsme schopni změnit situaci, jsme vyzváni, abychom změnili sami sebe.”

Čemu se můžeme věnovat v rámci terapie?

Při rozhovorech můžeme v bezpečném prostředí nahlédnout na témata, která vás tíží. Žádné téma není banální. Péče o duševní zdraví nás a našich blízkých si zaslouží pozornost. Umožní nám to lépe poznat sama sebe, své schopnosti, příčiny mých obtíží, hledat nové způsoby reakcí na vnější podněty. Bezpečně provádět důležitá rozhodnutí.

Co lze s pomocí terapie řešit?

  • životní změny
  • obavy/strachy
  • osobní růst a uplatnění
  • krize středního věku
  • strach z neúspěchu/selhání
  • vztahové problémy
  • ztráty/změny a vyrovnání se s nimi
  • a další (nejste si jisti, zda vám dokáži pomoci právě s vaším problémem? Použijte formulář pro úvodní konzultaci zdarma).
Jak se objednat?

V online rezervačním kalendáři

Rezervujte si termín online, vyčkete na potvrzení a je to! V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

Telefonicky

Termín si můžete samozřejmě rezervovat i telefonicky na čísle 724 404 644. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

E-mailem

Pro rezervace termínu lze využít také e-mail milana.cizek.hruba@gmail.com. V případě, že si zatím nejste jistí, zda se objednat, ale uvítáte konzultaci, využijte prosím konzultační formulář.

PhDr. Milana Čížek Hrubá

Informace pro váš klid a pohodlí

Sezení probíhají online i osobně

Domluvíme spolu všechny potřebné detaily případné spolupráce. Jsem připravena přijet za Vámi nebo se sejít na neutrální půdě. Možné jsou také sezení online.

Mám potřebné vzdělání a certifikace

Vystudovala jsem Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, absolutorium – obecná psychologie, sociologie, sociální psychologie, andragogika, organizace a řízení. Více o mně.

Vše, co mi řeknete, je důvěrné

Při své práci mediátora se řídím etickým kodexem AMCR. Ve všech nabízených službách zaručuji zachovávat důvěrnost sdělovaných informací, respektuji profesionální tajemství a ochraňuji soukromí jedince.

Jste připraveni začít měnit svůj život k lepšímu?

Využijte písemnou konzultaci zdarma a zjistěte, co pro vás mohu udělat. Dozvíte se vše, co vás zajímá ohledně naší případné spolupráce. Úvodní konzultace může proběhnout také emailem nebo přes aplikaci Messenger či Whatsapp, podle toho, jaký způsob komunikace vám více vyhovuje.